Loading

Hakkımızda

BİZ KİMİZ
 
İki profesyonel anaokulu eğitimci ve psikolog liderliğinde modern ve özgün bir eğitim ortamı sunan Neşeli Anaokulu; sevgi ve güvene dayalı bir anlayışıyla kurulmuştur.  Enerjisini ve gücünü, kurucularının eğitim sektöründe geçen uzun yıllar boyunca elde ettikleri deneyim ve bilgi birikiminden almaktadır.  2017 yılında açılmış olan okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Okulumuz; fiziksel şartları, öğretmen kadrosu, psikolojik danışmanlık hizmetleri  ve uygulanan eğitim programları ile çocuklar için oluşturduğumuz  güvenli, keyifli ve çok yönlü bir gelişim alanıdır.
 
Eğitime bakış açımız; öğrencilerimizin ilgi, merak ve ihtiyaçlarını anlayabilecekleri ortamları yaratarak, yüksek motivasyonlu eğitim ortamlarında, sorumluluğu kendilerinin alabileceği, çözüm üretme becerileri geliştirebilecekleri; deneyerek, yaşayarak ve en önemlisi mutlu olarak ilerleyebilecekleri ortamların içinde bulunabilmelerini sağlamaktır.
 
Türkiye’nin yarınlarına yatırım yapma misyonuyla var olan Özel Neşeli Anaokulu; bu ilke ve anlayışla, biz okul kurucuları Neşe OKAY AKGÜL ve Canan GÜRDALAR, çocuklarınızı geleceğe birlikte hazırlamak üzere sizi okulumuzun güvenli ve neşeli çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz.
 
Her zaman “Neşeli” kalmanız dileğiyle,
 
KURUCULARIMIZ
 
Canan GÜRDALAR
Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlayan Canan GÜRDALAR, 1998 yılından bu yana kişilere, ailelere, çocuklara ve organizasyonlara psikolojik danışmalık, eğitim, seminer bazında bireysel, grup ve kurumsal hizmetler vermektedir.
İstanbul’da özel eğitim kurumlarına bağlı anaokullarında okul müdürü olarak görev almış ve ayrıca mesleki çalışmalarında “Çocuk ve gençler, genç yetişkinler, yetişkinler, anne-babalar,  çocukla ilgili diğer aile bireyleri, öğretmenler ve rehber öğretmenler ve kurumsal çalışanlara yönelik bireysel psikolojik danışmanlık ve eğitim liderliği yapan GÜRDALAR, birçok özel şirkete ve eğitim kurumlarına seminerler ve workshop çalışmaları da yapmaktadır. GÜRDALAR, aynı zamanda çocuk kitapları da yazmaktadır.
Eylül 2017 tarihi itibari ile kurucusu olduğu Neşeli Anaokulunda okul psikoloğu olarak görevine devam etmektedir.
 
Neşe OKAY
Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlayan Neşe OKAY, 1996 yılından bu yana İstanbul’da özel eğitim kurumlarına bağlı anaokullarında okul müdürü ve psikolojik danışman olarak görev yapmış olup yurtdışı kaynaklı program geliştirmek, okul öncesinde farklılık yaratmak ve aile - çocuk iletişimi mesleki tecrübeleri arasında ön plana çıkmaktadır.

Mesleki çalışmalarında; çocuk ve gençlere, genç yetişkinlere, yetişkinlere, anne - babalara,  çocuklara, ilgili diğer aile bireylerine, öğretmenlere, rehber öğretmenlere ve kurumsal çalışanlara yönelik bireysel psikolojik danışmanlık ve eğitim liderliği yapan OKAY, Eylül 2017 tarihi itibari ile kurucusu olduğu Neşeli Anaokulunda okul müdürü olarak görevine devam etmektedir.